Учені розповіли, в яких випадках кава може стати причиною раку

21,6 т.
Учені розповіли, в яких випадках кава може стати причиною раку

Американські вчені розповіли, в яких випадках кава може стати причиною раку. Проаналізувавши результати цілої серії досліджень, експерти дійшли до висновку, що у схильності до онкозахворювань винна звичка зловживати цукром і штучними підсолоджувачами.

Низка експериментів за участю мишей показала, що такі підсолоджувачі, як сахарин, цикламат і ацесульфам калію ставали причиною виникнення у гризунів ракових пухлин, - повідомляє Lady Health.

Крім того, вчені ще раз підтвердили той факт, що підсолоджувачі з часом призводять до якісних змін у роботі смакових рецепторів, внаслідок чого у людини зростає потреба в солодших продуктах, а, припустимо, фрукти й овочі на смак стають менш привабливими.

Відео дня

Скільки потрібно цукру для здоров'я

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), споживання цукру повинно відповідати нормам:

- для жінок: 50 г (10 чайних ложечок) у день.

- для чоловіків: 60 г (12 чайних ложечок).

Який цукрозамінник найшкідливіший?

Є припущення, що штучний замінник цукру аспартам, відомий також як Е-951, сприяє генетичній мутації, що веде до рідкого захворювання фенілкетонурії. Дискусії щодо нього тривають уже декілька років. Правда, незважаючи на те, що скарг надходить багато - безпосередню шкоду аспартама досі не довели.

Як повідомляв "Обозреватель", експерти знайшли зв'язок між кавою і дзвоном у вухах.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки