Медики знайшли препарат, який створить суперлюдей

10,6 т.
Медики знайшли препарат, який створить суперлюдей

Американські вчені заявили, що зможуть у майбутньому збільшувати витривалість людей за допомогою "гормону фізкультури", з яким стане легше і простіше займатися спортом і збільшувати навантаження.

Дослідники з'ясували, що збільшити витривалість можна, підвищуючи рівень пептиду мускліна в крові. Зростання його концентрації призводить до збільшення кількості мітохондрій у м'язових клітинах, - передає "Медпортал".

Так, вчені створили мишей, позбавлених мускліна. Його відсутність призводила до того, що миші гірше справлялися з фізичним навантаженням і, на відміну від нормальних гризунів, не могли виконати запропоновані ним вправи. Все це вказувало на те, що мусклін, дійсно, впливає на витривалість.

Відео дня

Через тиждень після ін'єкції мускліна рівень витривалості мишей, позбавлених цього пептиду, досяг норми. Гризуни стали бігати на доріжці швидше і довше, ніж миші, яким пептид не вводився.

Дослідники наголошують, що ін'єкції мускліна не зможуть повністю замінити фізкультуру, однак із ним спортом стане легше займатися.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що вчені довели, що спорт не впливає на довголіття.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки