МоваЯзык

/ Новини медицини

Медики заявили, що вживання великої кількості води небезпечне для здоров'я

Медики з Глазго заявили, що вживання великої кількості води небезпечне для здоровья. Ще зовсім нещодавно вчені реклмендували протягом дня випивати не менше 2,5 літрів води для профілактики ожиріння і хвороб нирок. Наразі, на думку Британського Міністерства Охорони Здоров'я, а також провідних дієтологів, слід пити 1,2 літра води на день.

Дієтолог Маргарет Маккартні розвінчала міфи з приводу води, - повідомляє Neboley.com.ua.

"Раджу пити по 6-8 склянок води на добу - "не просто нісенітниця, а нісенітниця, повністю розвінчана. Адже корисні властивості води часто перебільшуються зацікавленими організаціями - наприклад, виробниками бутильованої води", - розповіла експерт.

Достовірно доведено, що при споживанні води без відчуття спраги, знижується концентрація уваги. Хімічні сполуки, які є в бутильованій воді, часто завдають непоправної шкоди здоров'ю. Крім того, деякі вчені довели, що зайве надходження води в організм призводить до захворювань нирок, замість їхньої профілактики.

"Від надмірного пиття води може розвинутися рідкісна, але потенційно смертельна хвороба - гіпонатремія: рівень солі в організмі знижується, можливий набряк мозку", - застерегла Маргарет Маккартні.

Як повідомляв "Обозреватель", вода з пластикової тари може стати причиною безпліддя.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини