Суд заарештував акції великої фармкомпанії України

9,9 т.
Суд заарештував акції великої фармкомпанії України

Частина акцій ПАТ "Фармак" арештована у кримінальній справі про шахрайство і підробку документів. 

Як повідомляє Pharma.net із посиланням на єдиний державний реєстр судових рішень, головне управління Національної поліції в Києві розслідує кримінальне провадження, яке стосується фірми "Прибуток Плюс", чиїми послугами користується ПАТ "Фармак" у частині депозитарної діяльності (зокрема ведення реєстру акціонерів).

Читайте: Найбільш незвичайні алергії. Як з ними боротися, чим лікувати?

Під час розслідування було встановлено, що у жовтні 2016 року в фірму "Прибуток Плюс" звернулася фізична особа з метою провести операцію за рахунком у цінних паперах. При собі особа мала пакет документів, зокрема доручення від власниці рахунку. Йшлося про переоформлення акцій ПАТ "Фармак" на рахунок третьої особи в іншій депозитарній установі - ТОВ "Майтер Брок".

Відео дня

Фото Фармацевт Практик

Проте слідство встановило, що власниця рахунку самостійно оформила всі необхідні документи для обслуговування рахунку в цінних паперах у фірмі "Прибуток Плюс", оплачувала рахунки і особисто була в депозитарній установі з питань, що стосуються акцій ПАТ "Фармак": 827 акцій, що належать їй, 1526 акцій, успадкованих від батька, і 1526 акцій, успадкованих від матері.

Правоохоронні органи виявили численні факти підробки документів із метою незаконного заволодіння цінними паперами. Слідство вважає, що існує обґрунтована підозра про планування і скоєння особливо тяжкого кримінального злочину.

Зловмисники також намагалися видати себе за представників одного з акціонерів, скориставшись підробленої довіреністю, нібито завіреною Генеральним консулом України в Дюссельдорфі. Оскільки даний акціонер також має рахунок у цінних паперах у ТОВ "Прибуток Плюс", його 3207 акцій ПАТ "Фармак" арештовані за рішенням суду з метою недопущення заволодіння акціями злочинною групою.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки