Вчені знайшли простий спосіб, як визначити ризик ранньої смерті

13,4 т.
Вчені знайшли простий спосіб, як визначити ризик ранньої смерті

Британські вчені створили простий спосіб для визначення ризику ранньої смерті. Вони кажуть, що при наближенні смерті в слині знижується рівень імуноглобуліну А (IgA).

Для того щоб з'ясувати це, дослідники проаналізували дані про 639 людей, середній вік яких склав 63 роки. У 1995 році вони взяли у них зразки слини, після чого протягом 19 років спостерігали за учасниками експерименту, регулярно оцінюючи концентрацію IgA в слині, - пише Медпортал.

Вчені вважають, що виявлений ними маркер дійсно можна використовувати для визначення ризику ранньої смерті. Вони підкреслюють, що концентрація IgA залежить не тільки від віку та генетичних факторів, а й від способу життя людини, а значить, міняючи рівень фізичної активності, раціон або позбавляючись від шкідливих звичок, людина в змозі вплинути на продукцію антитіл.

Відео дня

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що медики з'ясували причини раптової зупинки серця.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки