Лікарі розповіли про цілющі властивості бігу

10,1 т.
Лікарі розповіли про цілющі властивості бігу

У США вчені визначили, що регулярні заняття бігом на свіжому повітрі - чудова альтернатива вправам у фітнес-центрах.

Біг зміцнює м'язи і шліфує фігуру, позитивно впливає на серцево-судинну систему. Те ж стосується дихальної системи: саме біг корисний людям зі слабкими легенями. "Втекти" можна і від зайвої ваги. Окрім цього, лікуються пригнічений настрій і депресія, - передає УНІАН.

Нещодавні дослідження американських учених показали, що біг позитивно впливає на мозок, у буквальному сенсі цих слів. Завдяки регулярним заняттям бігом, "народжуються" нові клітини мозку, підвищується його активність. Причому, в першу чергу це оновлення зачіпає ті частини мозку, які відповідають за процеси пам'яті, як короткострокової, так і довгострокової.

Відео дня

Люди, які займаються такою фізичною вправою, вирішують як математичні, так і пропоновані самим життям завдання набагато швидше і точніше, ніж ті, хто вважає за краще вести сидячий спосіб життя.

Раніше "Обозреватель" повідомляв про 10 вправ, що спалюють калорії краще, ніж біг.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки