МоваЯзык

/ Новини медицини

Вчених шокувала поведінка людини на "запах смерті"

Британські психологи визначили, що людина вкрай гостро і негативно реагує на хімічну речовину, яка є основним компонентом "запаху смерті" - путресцин.

Так, вчені встановили, що навіть нетривалий контакт з отруйним аміном, який утворюється з аргініну в процесі гниття, призводить до настороженої й агресивної поведінки, - передає "Лента".

Учені наголошують: вперше виявлено, що запах одної-єдиної хімічної сполуки може сприйматися як сигнал небезпеки і порівняно швидко змінювати поведінку людини. Раніше було відомо тільки про хімічні сигнали загрози, що виробляються запахом поту.

У вересні 2015 року інший колектив учених з'ясував точний склад запаху смерті. Фахівці дійшли до висновку, що безпосередньо перед початком розкладання тканин організму тіло людини пахне свіжоскошеною травою, а також свіжою рибою. Серед з'єднань, що виділяються після смерті, дослідники називають гексанал (саме за рахунок нього свіжоскошена трава має характерний аромат), а також індол (з різким ароматом) і тріметіламін.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що вчені "зістарили" Землю, вирахувавхи нову дату зародження життя.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини