МоваЯзык

/ Новини медицини

Вчені назвали вітамін, який рятує від інфаркту і проблем з серцем

Вчені в Данії визначили, що вітамін С допомагає запобігти інфаркту і є причиною гарного здоров'я серця і судин у багатьох вегетаріанців і любителів овочів і фруктів.

"Ми знаємо, що фрукти та овочі корисні для нашого здоров'я, і наше дослідження показало, чому це так. Поїдання великої кількості рослинної їжі природним чином підвищує концентрацію вітаміну С в крові. Звичайно, аналогічного ефекту можна досягти, використовуючи звичайні таблеткові вітаміни, однак фрукти і овочі смачніше, і вони привчають нас підтримувати здоровий спосіб життя ", - заявив Бьорген Нордестгаард з університету Копенгагена, передає РІА Новини .

Нордестгаард і його колеги з'ясували, що вітамін С є одним з найбільш потужних засобів для продовження здорового життя серця і судин, простеживши за життям і дієтою понад 100 тисяч датчан і співставивши дані по частоті їх смертей від інфаркту та інших хвороб серця і судини з тим, як влаштована їх ДНК.

Як показали їх спостереження, люди, які вживали помітно більше фруктів і овочів, приблизно на 15% рідше страждали від проблем з серцево-судинною системою і на 20% рідше вмирали, ніж інші данці, що брали участь в дослідженні.

Однією з причин цього, як показав подальший аналіз, було те, що вітамін С стимулює зростання сполучної тканини, яка підтримує стабільну роботу серця та інших органів тіла. Крім того, він є потужним антиоксидантом, який захищає ДНК і білки в клітинах серця і судин від поломок і некоректної роботи.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що лікарі розповіли чи можна пити алкоголь після спортзалу.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини