МоваЯзык

/ Новини медицини

Медики заявили, що сир може стати причиною раку

Медики заявили, що регулярне вживання сиру може стати причиною раку сечового міхура.

Дослідники з'ясували, що оливкова олія здатна, навпаки, скоротити ризик онкозахворювання, - повідомляє Newsyou.info.

Ризик захворювання підвищувався на 50% у тих, хто з'їдав більше 53 г. сиру в день. Вчені вивчили, яким чином дієтичні жири впливають на шанси людини захворіти на рак сечового міхура. У Великобританії від цього захворювання щорічно помирають 10 тисяч людей. Крім того, курці в 4 рази частіше піддаються цієї хвороби, ніж ті, хто не палить.

Інші фактори ризику включають вплив шкідливих хімічних речовин на робочому місці і повторювані інфекції сечового міхура.

Вчені вивчили переваги в їжі 200 жертв раку сечового міхура і порівняли їх із даними 386 добровольців, які не страждають від раку. Результати дослідження показали, що сир не чинив негативного впливу, якщо його кількість не перевищувала 53 грамів на день. Дослідники наголосили, що кількість учасників в експерименті може бути занадто малою, щоб стверджувати, що сир становить серйозну загрозу для здоров'я. Інші продукти, такі як риба, курка, яйця і маргарин, як виявилося, практично ніякого зв'язку із захворюванням не мали.

Можливо, це пояснює, чому люди на Заході частіше страждають на рак сечового міхура. Ризик захворювання знижується в середземноморських країнах, де раціон харчування людей багатий на оливкове масло і рослинну їжу. Тим не менш, вчені стверджують, що результати проведеного експерименту повинні бути підтверджені подальшими дослідженнями.

Як повідомляв "Обозреватель", вчені заявили, що сухофрукти допоможуть "побороти" рак печінки.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини