МоваЯзык

/ Новини медицини

Україна повинна вивчити британський досвід у скороченні куріння - експерт

МОЗ Великобританії визнав електронні сигарети на 95% менш шкідливими, ніж звичайні сигарети. Згідно з дослідженням Міністерства охорони здоров'я Великобританії, 2,6 млн чоловік змогли кинути палити завдяки використанню електронних сигарет.

Курців, які безуспішно намагалися кинути палити, можна заохочувати використовувати електронні сигарети для відмови від куріння. Таким чином, використання продуктів зниженого ризику може допомогти скоротити пов'язану з курінням захворюваність і смертність, говориться в дослідженні. Тим більше, що електронні сигарети залучають вкрай мало некурящих людей для постійного використання, повідомляють "Українськіновини".

Глава Коаліції "За вільну від тютюново диму Україну" Микола Поліщук вважає, що Україна повинна вивчити британський досвід у боротьбі з курінням за допомогою альтернативних продуктів зниженого ризику, незважаючи на різні думки лікарів у світі.

"Відносно скорочення куріння за рахунок використання продуктів зниженого ризику, таких як електронні сигарети, то тут немає однакової оцінки в світі. У різних країнах лікарі їх оцінюють по-різному, в Європі їх дозволяють. І як ми бачимо, у Великобританії вони дали позитивний ефект, - говорить Микола Поліщук. - Це може бути предметом для вивчення досвіду англійців і в українських реаліях. Схоже, що це альтернатива для тих, хто все ж може собі дозволити купити електронні сигарети. Я думаю, що цей досвід варто вивчати. ??З медичної точки зору, використання електронних сигарет знижує негативний вплив як на курця, так і на оточуючих його людей ".

Як повідомлялося раніше, завдяки використанню альтернативних продуктів зниженого ризику спостерігається позитивний ефект у зниженні кількості споживання сигарет, про це неодноразово заявляли науково-дослідні центри й окремі вчені різних країн. Також фахівці впевнені, що гасло "Припинити продаж сигарет" не вирішить суспільну проблему. Тільки 30% курців можуть кинути палити за рахунок сили волі, і без сторонньої допомоги. Решта 2/3 курців потребують альтернативи.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини