5 перших симптомів розвитку раку в підлітків

10,7 т.
5 перших симптомів розвитку раку в підлітків

Британські вчені назвали 5 перших симптомів розвитку раку у підлітків: набряклість, тривалий больовий синдром, постійна втома, зниження ваги, а також зміна розміру родимок на тілі.

Експерти прийшли до такого висновку, вивчивши історії хвороб підлітків, у яких виявили пухлини, повідомляє "Ортодокс".

За словами медиків, необхідно звернутися до лікаря, якщо у дитини спостерігається регулярне набрякання обличчя і кінцівок. Також приводом для занепокоєння повинні стати постійні, ниючі болі, які не можна вгамувати медикаментозними препаратами. Ще одним тривожним симптомом названа безпричинна втрата ваги, а також постійне відчуття втоми. Окремо фахівці радять стежити за станом родимок, які можуть змінювати форму або колір, а також розпочати виділяти рідину.

Відео дня

Варто відзначити, що описані симптоми спостерігалися у абсолютної більшості хворих на рак підлітків, але порядку 29% опитаних респондентів не звертали на них уваги.

Як повідомляв "Обозреватель", медики розкрили головну причину виникнення раку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки