МоваЯзык

/ Новини медицини

На свіжу голову: знайдено швидкий спосіб боротьби з похміллям

В Австралії вчені з Національного дослідницького агентства CSIRO визначили новий простий і швидкий спосіб боротьби з похміллям. Фахівці повідомили, що 200 мл соку перед вживанням алкогольних напоїв допоможе уникнути похмілля, а також знизити рівень алкоголю в крові.

За результатами дослідження, сік груші є ефективним засобом для боротьби з похмільним синдромом і порушенням концентрації уваги, - пише The Independent.

"Схоже, що ті речовини і ферменти, які містяться в корейських грушах, беруть участь у метаболізмі алкоголю, а також пришвидшують обмін речовин і усувають похмільний синдром. Зокрема, спостерігалося зниження рівня ацетальдегіду в крові", - розповів професор Менні Ноакс.

Вчені зазначили, що найбільшу ефективність показали плоди китайської і азіатської груші, а також акцентували увагу на тому, що грушевий сік здатний впоратися з похміллям лише в тому випадку, якщо був ужитий до початку п'янки, а не після неї.

Крім того, вчені з'ясували, що грушевий сік також знижує рівень холестерину, допомагає нормалізувати робооту кишечника і має виражену протизапальну дію.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що вчені повідомили, чому чоловіків тягне до жіночих грудей.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини