Британські вчені назвали найкращий вік жінки для народження дитини

17,2 т.
Британські вчені назвали найкращий вік жінки для народження дитини

Дослідники з'ясували, що діти, народжені жінками в певний вік демонструють вищі когнітивні здібності

Британські вчені визначили, що вік жінок від 30 до 39 років найпідходящий, щоб народити розумну і здорову дитину.

Дослідники з'ясували, що діти жінок 30-39 років демонструють вищі когнітивні здібності, перевершуючи за цим показником нащадків більш молодих жінок і значно перевершуючи однолітків, чиї матері народили їх у 40-49. Крім того, з'ясувалося, що матері зрілого віку (після 40) мало в порівнянні з більш молодими грають зі своїми чадами, передає "Навколо світу".

Відео дня

Тим часом дослідники підкреслюють, що, незважаючи на доступ до великого обсягу даних, їм довелося в рамках роботи додатково збирати інформацію про матерів, які народили першу дитину після 40 років, - було проаналізовано всього 53 таких випадки.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що британські медики повідомили, коли смертельно небезпечно народжувати дітей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки