МоваЯзык

/ Новини медицини

Вчені виявили, що пам'ять через хворобу Альцгеймера не втрачається безслідно

Вчені з Массачусетського технологічного інституту зробили несподіване відкриття - виявляється, відновити втрачену через хворобу Альцгеймера пам'ять цілком можливо, у всякому разі на початку захворювання.

Такі висновки були зроблені після проведення низки експериментів на мишах. Як з'ясувалося, пам'ять не зникає безслідно, а втрачається доступ до неї. Для того, щоб її витягти, потрібно активізувати центр пам'яті, передає Likar.info.

Втрата доступу до пам'яті пов'язана із накопиченням амілоїду, який засмічує нейронні зв'язки. Але сама інформація з пам'яті нікуди не дівається. Експеримент показав, що миші, у яких була індукована хвороба Альцгеймера, повністю згадували події, які з ними відбувалися до хвороби.

Для активації центру пам'яті вчені застосовували лазерне світло, після чого пам'ять повністю поверталася.

Керівник дослідження Сумусу Тонегава говорить про те, що результати їхньої роботи допомогли зрозуміти, яким чином порушується робота мозку, але поки не розуміє чому так відбувається.

"Головний результат нашого експерименту полягає в тому, що ми довели, що таке можливе. А саме, ми показали, що приблизно втрачена пам'ять насправді все ще присутня в нашому мозку. Головне розуміти, як її можна витягти і змусити людину або тварину згадати забуте", - повідомив учений.

Як повідомляв "Обозреватель", лікарі визначили, що ліки від Альцгеймера переможуть куріння.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини