МоваЯзык

/ Новини медицини

Китайські вчені вперше оживили "мерця"

Китайські медики успішно пересадили хворому пацієнту серце, яке не билося вже 7 годин. До цього вчені вважали, що серце не може бути "оживлено" після того, як не билося більше шести годин.

Однак проведена днями хірургічна операція спростувала цю думку. 24-річний пацієнт однієї з клінік Фучжоу потребував термінової пересадки серця через згустки крові в живильний орган артерії. Сумісного донора знайшли на півночі провінції, приблизно в трьох годинах їзди від лікарні. У донора була констатована смерть мозку через пухлину, проте він ще продовжував дихати, передає Naked Science.

Коли лікарі приїхали за органом, серце чоловіка не билося вже 10 хвилин. Лікарі витягли орган, повернулися в Фучжоу і почали підготовку до операції, яка закінчилася в 2:00 ночі. Серце пересадити вдалося, але воно не билося. Раптово, в районі чотирьох годин, після семи фактичних годин "простою", пересаджений орган запрацював.

"Цей дуже рідкісний в медицині випадок став можливий завдяки тому, що донор був молодий і мав дуже здорове серце", - пояснили лікарі. Серце перевозилося в замороженому стані. При цьому холод знизив метаболізм органу до мінімуму, зберігши таким чином його енергію.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що в Китаї мають намір клонувати людей.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини