Вчені: шлях до щастя чреватий депресією

3,8 т.
Вчені: шлях до щастя чреватий депресією

Вчені з Університету Південної Каліфорнії провели опитування серед американців у віці від 15 до 90 років, попросивши їх згадати свої відчуття, коли вони щасливі.

Багато з респондентів зізналися, що їхні мрії суттєво відрізнялися від реальності, і вони не змогли стати повністю щасливими.

Крім того, вчені встановили, що з віком емоційний фон людей стає багатограннішим і вони не можуть зосередитися на одному певному почутті і починають розглядати ситуацію з різних сторін, знаходячи в ній і позитивні, і негативні сторони.

На думку вчених, дослідження показало, що людське уявлення найчастіше в рази відрізняється від реальності, а тому постійне прагнення до нього призводить до депресії.

Відео дня

Раніше "Обозреватель" повідомляв про те, що американські вчені виявили причину жіночих депресій.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки