Тіло супермоделі: спортивні лікарі розповіли, які вправи не можна поєднувати

18,2 т.
 Тіло супермоделі: спортивні лікарі розповіли, які вправи не можна поєднувати

Спортивні лікарі заявляють, що кардіо вправи не можна поєднувати з силовими в один і той же день.

Як повідомляє The Daily Mail, між цими двома групами вправ, для повного відновлення, повинен бути досить тривалий відпочинок: мінімум 24 години. Саме протягом цього періоду часу організм повністю відновиться і зможе правильно нарощувати м'язову масу і "сушити" підшкірний жир. 

Крім того, дослідники з університету Джеймса Кука в Квінсленді, Австралія, вважають, що втома, отримана від силового тренування може тривати кілька днів і послабити витривалість на час кардіо-сесії. "Суть у тому, що поєднання цих двох груп вправ корисні для розвитку витривалості. Але ми також виявили, що якщо не буде достатнього відновлення між заняттями, то така комбінація, навпаки, послабить витривалість", - говорить лікар Кенджі Дома. 

Відео дня

Відомо, що силове тренування, яке включає в себе тяги, присідання, підтягування, віджимання і випади, допомагає зменшити жирові відкладення, збільшити м'язову масу і спалити калорії більш ефективно. Вона також може збільшити щільність кісткової тканини і знизити ризик розвитку остеопорозу.

Кардіо або аеробні вправи, такі як ходьба, їзда на велосипеді або плавання, можуть спалювати калорії, знижувати кров'яний тиск і зміцнювати здоров'я серця.

Лікар Дома і його команда, під час експерименту виявили, що дослідження показали зниження продуктивності спортсменів, включаючи бігунів і велосипедистів, навіть через кілька днів після одного силового тренування. Виявилося, що фізіологічний стрес, викликаний типовим силовим тренуванням від 40 до 60 хвилин, може тривати протягом декількох днів після неї.

Спортивні експерти намагаються звернути на ці дані тренерів і звернути їхню увагу на поняття втоми. 

Як раніше повідомляв "Обозреватель", лікарі назвали найбільш руйнівний для колін вид спорту.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки