МоваЯзык

/ Новини медицини

Вчені знайшли у немовлят дивовижні суперздібності

Японські вчені виявили, що у немовлят є деякі здібності, які пропадають одночасно з дорослішанням. Дослідники з'ясували, що шестимісячні діти легко можуть виявити відмінності між мордочками двох схожих мавп. Але вже починаючи з 9-місячного віку і далі дитина ці відмінності побачити вже не здатна.

Також, за даними дослідження, трьох- і чотиримісячні немовлята можуть помічати незначні зміни у висвітленні кімнати, які дорослі розпізнати не можуть, пише Naked Science.

Ще однією "надздібностю" немовлят є їх навички в сприйнятті різних мов. Згідно з дослідженнями вчених, шести- і семимісячні немовлята з англомовних сімей могли сприймати нюанси мови хінді.

Приміром, вони могли розрізнити різницю між двома схожими, але мають різне значення звуками "та", яке визначається положенням язика в роті при вимові. Дорослий різниці вже не помічає.

І нарешті, у немовлят не змогли знайти те, що вчені називають "помилками сприйняття". Йдеться про відомі фізіологічні трюки, коли людина, особливим чином перехрестивши руки, не може точно сказати, до якої саме з її рук доторкнулися. Чотиримісячні немовлята, ясна річ, сказати теж не могли, проте їх реакція в ході експериментів повністю переконала вчених у тому, що сприйняття дітей абсолютно точне.

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що вчені розповіли, як виростити з дитину генія.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Місце
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини