Таблетки зі сміттям і робота под "пресом": все про компанію Arterium

40,7 т.
Таблетки зі сміттям і робота под 'пресом': все про компанію Arterium

На українському фармринку предостатньо гравців, одним з найбільших серед яких є компанія Arterium (включає такі дочірні підприємства, як "Київмедпрепарат" та "Галичфарм").

Як заявляють в самій компанії, їх головною місією є "створення, виробництво і просування на ринок якісних та ефективних лікарських засобів для забезпечення здорового, тривалого і більш продуктивного життя".

MEDOBOZ вирішив перевірити, чи так це насправді: що говорять про продукцію і власне роботі в Arterium його співробітники. Відповіді, як ведеться, шукали там, де не бояться говорити - на відритих форумах мережі.

Відео дня

Читайте: "Юрія-Фарм" обманює своих пацієнтів!

Кують кадри, правда, на знос

Співробітники компанії говорять, що якщо хочеш пройти курс молодого бійця в області фармбізнесу, Arterium - те, що треба. Правда, працювати доведеться на знос і постійно бути у відчутті, що сидиш на пороховій бочці.

"Кузня кадрів - так називають нині Arterium. Люди, набравшись досвіду (не буду кривити душею - тут дійсно можна отримати непогані знання і колосальний досвід як взаємодії з людьми, так і вміння обробляти і справлятися з безліччю завдань одночасно, перевірити себе на стійкість до стресів і вміння працювати під пресом, навчитися працювати самостійно і т.д.), біжать, що є сили в інші компанії. При чому, HR інших компаній деколи навіть не задають питання, чому ви хочете змінити місце роботи, коли дізнаються, звідки ви прийшли. Тут работа на знос. Так, є драйв, ніколи не засумуєш, але з часом втомлюєшся перебувати в стані, коли ти сидиш на пороховій бочці", - пише Anonymous.

Таблетки зі сміттям і робота под ''пресом'': все про компанію Arterium

Користувач на ім'я Іван додав, що більше ніж півроку там ви навряд чи витримаєте.

Читайте: Sun Pharma або Ranbaxy: гірка правда про "процвітаючою" компанії

"Компанія Arterium - це компанія процесу заморожування голови. Відбір, наприклад, медпредов, як на Греммі: умови жорсткі, вимоги - жах, з/п невисока, все вирішує начальниця, яка завалює не тільки медпредів, а й регіоналів своїми завданнями. Люди працюють як прокляті... Працівників ніхто не цінує, текучка ще та", - пишуть форумчани.

Таблетки зі сміттям і робота под ''пресом'': все про компанію Arterium

Яка апаратура, така і якість

Компанія закликає потенційних клієнтів, обіцяючи якість продукції. Однак апаратура для виготовлення, наприклад, таблеток, за словами співробітників Arterium, залишає бажати кращого.

"Що стосується цеху твердих форм - фактично упускається стадія просіювання сировини (хоча в протоколі обов'язково пишеться), тому складові і збиваються в грудки. Як результат в деяких таблетках може бути тільки кальцій стеарат (або інший додаткових) або ж тільки саме діюча речовина, так що приймати препарати не тільки може бути марним, але іноді навіть небезпечним. Крім того, мішки з сировиною після подачі в чисте приміщення не обробляються - немає часу ... таблетпреси застарілі, дають відколи: в масу постійно щось попадает і мало не кожну партію таблеток доводиться перебирати вручну від відколів і чорних крапок (а вони ж є і всередині таблеток). Так що ні працювати тут, ні купувати продукцію заводу не рекомендую ", - коротко описав ситуацію форумчанин Іван.

Таблетки зі сміттям і робота под ''пресом'': все про компанію Arterium

А ще там мало місце і розкрадання препарату наркотичної групи "Соннат", про що не побоялася заявити Віра Нумова, екс-співробітниця Arterium, яку, за її словами, після цього і звільнили.

Читайте: Протефлазид: що потрібно знати, щоб ніколи його не купувати

"Я протягом 18 років займала посаду укладальника продукції медичного призначення на заводі "ПАТ "Київмедпрепарат". Мені стало відомо про надзвичайну ситуацію на ділянці виготовлення препарату наркотичної групи "Соннат". Серія була відправлена на реалізацію, звідки прийшла рекламація через відсутність блістерів в упаковках. Коли укладалася вищезгадана серія препарату, ми помітили, що несправна пакувальна машина випускає порожні пачки (без блістерів). Згідно з інструкцією про цей факт було повідомлено майстру, який в свою чергу повідомив сервісну службу.

Співробітниками Служби безпеки України також був засвідчений факт порожніх коробок і несправність обладнання. Однак керівництво підприємства, з метою приховати факт неякісного виробництва і упаковки продукції, вилучило документи, що підтверджують факт повідомлення сервісної служби про несправне обладнання.

Мене ж викликали і під приводом мого пенсійного віку змусили (пропонуючи посаду прибиральниці) написати заяву про звільнення ", - написала жінка.

Таблетки зі сміттям і робота под ''пресом'': все про компанію Arterium

Крім того, за її словами, про якість обладнання свідчили постійні нещасні випадки.

Раніше MEDOBOZ розповідав, як йдуть справи в компанії "Екофарм".

disclaimer_icon
Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням...
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки