МоваЯзык

/ Новини медицини

Атака Коксакі: українці та її маленькому синові заборонили летіти додому з Туреччини

У Туреччині стався ще один випадок зараження дитини вірусом Коксакі. Незважаючи на те, що цю інформацію неодноразово спростовували в дирекції культури і туризму Анталії, українці все ще стикаються з вірусом, який дуже швидко поширюється.

За словами одеситки Маріанни Яценко, яку цитує ТСН, на туристичному курорті в Антальї її чотирирічний син заразився вірусом Коксакі і тому 30 серпня, їм заборонили сідати на літак.

"Ми сьогодні намагалися вилетіти з Анталії до Одеси і нас в аеропорту зняли з рейсу через те, що у дитини висип. На курорті, де ми відпочивали, вже кілька сімей із вірусом Коксакі, тому ми розуміли, що відбувається і встигли почитати про це. Пілот не дав нам вилетіти і відправив нас у лікарню", - розповідає Маріанна.

За словами одеситки, лікар оглянув дитину і сказав, що госпіталізації вона не потребує, але хлопчик заразний і вони не можуть до 2 вересня летіти в Україну. Однаку страховій відмовилися відшкодувати проживання і переліт.

"Після тривалої переписки страхова компанія написала нам, що вони не будуть оплачувати ні проживання до 2 вересня, ні переліт в Україну, посилаючись на пункт договору, оскільки ми не маємо потреби в лікуванні і госпіталізації. Я тоді сказала, що нехай нас госпіталізують, тому що ми сидимо в холі шпиталю, повз ходять люди, діти, вагітні жінки. Але якщо ми не заразні, нехай дають нам дозвіл на виліт на завтра. Вони нам говорять: "Ні, ми таку відповідальність на себе не візьмемо, бо це дуже заразний вірус". І все пішло далі по колу", - додала вона.

Виходить замкнуте коло, оскільки летіти не можна і в лікарню покласти на лікування медики також не беруться. Однак, проблема ще і в тому, що лікарі навіть не хочуть вказувати в довідці, що це вірус Коксакі, хоча у дитини досить явні ознаки і його важко переплутати з чимось іншим.

"Формально, страхова нічого не оплачує, якщо немає госпіталізації, тому я і прошу вказати, що це вірус Коксакі і госпіталізувати нас. У лікарні навіть не можуть вказати про це в довідці, що це вірус Коксакі, тому що тоді, потрібно відправляти аналізи в державну лабораторію. Зараз у них свята і скоро Курбан-байрам і результати аналізів будуть не раніше, ніж через 10 днів", - розповідає мати хлопчика.

Маріанна зазначає, що висип почався три дні тому, тепер потрібно перечекати інкубаційний період, який триватиме до 2 вересня. Страхова повідомила, що 2 вересня потрібно провести ще один огляд за рахунок українців і ніякої частини витрат компанія оплачувати не буде, оскільки немає висновків лікарів.

"Мій чоловік зі старшою дочкою вже відлетіли, а я зі своїм чотирирічним сином залишилася. І ось ми без їжі і без води весь день сидимо в лікарні всі покриті коростою. Я прошу їх взяти аналізи, але поки теж безрезультатно, тому що, сьогодні це зробити неможливо. Ми сидимо тут і не виходимо з лікарні, нам навіть нема куди іти", - додає Маріанна.

За словами жінки, лікарі навмисно не вказують, що це вірус Коксакі, тому що не хочуть розголосу, інакше ніхто не захоче їхати в Туреччину.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", сім'я з України, яка відпочивала на одному з курортів в Туреччині, підхопила небезпечний вірус Коксакі, який характеризується високою температурою і висипом. В готелі від допомоги відхрещуються і не визнають проблеми.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини