Авіакатастрофа в Росії: медики вперше розповіли про стан єдиної вцілілої дитини

18,3 т.
Авіакатастрофа в Росії: медики вперше розповіли про стан єдиної вцілілої дитини

Трирічна дівчинка, яка перебувала на борту літака L-410, що впав у Хабаровському краї, виявилася єдиною пасажиркою, яка вижила.

За інформацією Лайф.ру, вона як і раніше знаходиться у важкому стані. Про це повідомила в.о. головного лікаря крайової ЦРЛ Єлизавета Колесніченко.

"Стан дитини стабільний, важкий. При свідомості, контактна. Особливих відхилень у бік тяжкості в стані дитини зараз немає", - повідомила Колесніченко.

Медики підозрюють у дівчинки черепно-мозкову травму - коли маленьку пацієнтку привезли в лікарню, її постійно нудило. Малятко скаржиться на біль у всьому тілі, багато плаче. Зараз медики дали їй знеболююче, після чого дівчинка заснула. УЗД показало, що рідини в черевній порожнині дитини немає.

Відео дня

Дівчинка виявилася єдиною вижилою пасажиркою літака L-410, що впав сьогодні в Хабаровському краї. Решта шість осіб, що знаходилися на борту (четверо пасажирів і двоє членів екіпажу), загинули.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", у Росії в Хабаровському краї зазнав катастрофи літак Let L-410, на борту якого знаходилися семеро людей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки