МоваЯзык

/ Новини медицини

Багато токсинів: розкрито смертельну небезпеку кальяну

В Україні зростає кількість курців, які надають перевагу кальяну замість традиційних цигарок. Поширена думка, що кальянний дим менш шкідливий для здоров'я, але українські медики застерігають про небезпеку.

"Найголовніші токсини — це канцерогенні речовини, так звані бензпірени, наприклад, формальдегід, комплекси сполук, які містяться у цигарках, але саме у кальянах їх у десятки разів більше", — розповів сайту ТСН головний лікар Київського міського центру здоров'я Отто Стойка.

Головною перешкодою у боротьбі з курінням називають недосконалість "бездимного" закону, який прийняли ще шість років тому.

"Поки не працює закон, оскільки Держспоживслужба не має повноважень, посилаючись на певні колізії у законодавстві, перевіряти, виходити на перевірки скарг громадян", — пояснив представник Міністерства охорони здоров'я Владислав Забанацький.

Як повідомляв ObozTV, раніше в Міністерстві охорони здоров'я заявили, що популярні в Україні електронні цигарки й системи нагрівання тютюну можуть бути не менш небезпечними для здоров'я, ніж звичайні цигарки.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
Місце
0
Коментарі
2
0
Смішно
9
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини