Більше не 36,6: у Супрун змінили нормальну температуру людини

472,2 т.
Більше не 36,6: у Супрун змінили нормальну температуру людини

Нормальна температура здорової дорослої людини в стані спокою становить 36,5-37,0 градусів за Цельсієм, проте температура внутрішніх органів людини вища.

Про це повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я у відповіді на запит кореспондента УНН. Відзначається, що сталість температури забезпечується двома процесами — теплоутворенням і тепловіддачею.

У печінці ж нормальна температура становить +38... + 38,5 градусів за Цельсієм, в області гомілковостопного суглоба становить приблизно +30 градусів, а на пальцях ноги +24,5 градусів. Оральна температура, яка є найбільш зручним типом вимірювання температури, становить +37,0 градусів.

Відео дня
Термометр

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше глава МОЗ Уляна Супрун назвала найнебезпечніші і найкорисніші напої.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки