Британські винахідники створили унікальний біонічний протез для дитини

8,6 т.
Британські винахідники створили унікальний біонічний протез для дитини

Щоб діти сприймали свої особливості не як недолік, а навпаки, як суперсилу, розробники з Великої Британії створюють протези в стилі відомих супергероїв.

Фредді Пейн народився без правої руки, і медики одразу попередили батьків, що на біонічний протез він може навіть не розраховувати до 20 років.

За словами матері 8-річного хлопчика Сьюзі Кук, її син не звертав уваги на свою особливість, поки був маленький.

"Але торік Фредді несподівано став дуже сором’язливим", - сказала мати хлопця CNN.

Для сім’ї було великою приємною несподіванкою дізнатися, що винахідники готові взятися за виготовлення особливого біонічного протезу руки для хлопця.

Відео дня

Виріб надрукували на 3D-принтері в бристольській компанії Open Bionics.

Фредді Пейн з біонічною рукою

За словами засновників, їм вдалося розробити особливу технологію, завдяки якій вони зможуть створювати протези для дітей, молодших 8 років.

Нарешті Фредді має можливість грати на геймпаді, дати "п’ять", або їздити на веловипеді, бо тепер, вперше в житті, в нього є дві функціонуючі руки.

Фредді Пейн з біонічною рукою

Співзасновник Open Bionics Саманта Пейн визнала, що біонічна рука для хлопчика — це великий крок вперед, адже Фредді став першою маленькою дитиною, що отримала біонічну руку.

За її словами, мета компанії — запропонувати естетичний вибір людям, яким потрібні штучні кінцівки. Протези для дітей виконані у дизайні впізнаваних героїв коміксів, наприклад "Залізної людини".

Протез Open Bionics

"Ми хочемо, щоб діти сприймали свою інклюзію не як каліцтво, а як суперсилу, яка робить їх унікальними, вирізняє поміж інших", - говорить представник Open Bionics.

Протез легкий, і він чутливий до електричних сигналів у м’язах. Протез отримує електричні сигнали, коли людина робить певний рух, тому користувач може більш точно контролювати його. Фактично, це продовження тіла.

Open Bionics виробляє протези, використовуючи сканування або гіпсові зліпки. Процес 3D-друку забезпечує швидкий та більш дешевий процес створення виробу. Один екземпляр коштує від 13 тисяч доларів, замість звичайних $130 тисяч. Ціна може бути навіть ще меншою, якщо компанія домовиться з Національною служби охорони здоров’я Великої Британії.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки