В Україні через коронавірус змінять правила виклику швидкої допомоги

В Україні через коронавірус змінять правила виклику швидкої допомоги

В Україні у зв'язку з виявленням першого випадку коронавірусу вирішили внести зміни в роботу швидкої допомоги і лікарів.

Про це розповів заступник міністерки охорони здоров'я Дмитро Луфер на брифінгу у вівторок, 3 березня.

За його словами, якщо в особи висока температура і є підозра на COVID-19, то карета швидкої буде зобов'язана приїжджати на такі виклики.

В Україні через коронавірус змінять правила виклику швидкої допомоги
Відео дня

"Наразі напрацьовується можливість змін у порядок виклику швидкої і лікаря саме на цей період, коли ми очікуємо можливі випадки. Для того, щоб фахівець міг приїхати додому і людина не подорожувала по місту", – пояснив заступник міністерки.

Також він запевнив, що швидка знає, що робити в разі потенційних спалахів вірусу.

"Є затверджений план дій в області та окремі ліжка в інфекційних лікарнях, і медики, які очікують пацієнтів, теж знають, що робити", – резюмував Луфер.

Як повідомляв OBOZREVATEL, разом із першим в Україні пацієнтом із Чернівців, у якого діагностували китайський коронавірус COVID-19, ізолювали ще 35 осіб.

За словами джерела в Міністерстві охорони здоров'я, чоловік контактував з усіма цими людьми. Найбільше – зі своєю дружиною. Її теж госпіталізували, проте симптомів вірусу в жінки поки не спостерігається.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки