Чорна смуга? Bayer продає черговий бренд

15,7 т.
Чорна смуга? Bayer продає черговий бренд

Німецька компанія Bayer уклала угоду про продаж свого бренду по догляду за ногами Dr. Scholl.

Новим власником стане Yellow Wood Partner (США), заплативши 585 мільйонів доларів. Про це повідомляє видання Financial World.

Після оголошення про угоду представник Bayer сказав, що Yellow Wood Partner, яка знаходиться в Бостоні, виділить Dr. Scholl в окрему компанію і збереже в ній всі кадри, що дісталися від попереднього власника. Також у компанії були плани більше інвестувати в бізнес з метою підвищити його прибутковість і ріст.

Відео дня
Bayer продає свій бренд Dr. Scholl
Yellow Wood Partner - новий власник

Як повідомляв MedOboz раніше, Bayer заявила про відкликання з ринку одного з найбільш продаваних препаратів – ліки проти гемофілії – через помилкову маркування.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки