МоваЯзык

/ Блоги - Новини медицини

COVID-19 і грип: чи можна заразитися одночасно

Позитивні новини про вакцину проти коронавірусу, а також вироблені терапевтичні стратегії дають надію пережити зиму. Однак цей період приносить з собою цілий ряд респіраторних вірусів, в першу чергу грипу. Отже, чи є причина хвилюватися через одночасне зараження вірусами грипу та SARS-CoV-2, що називається коінфекцією?

Нещодавно ЗМІ повідомляли про підтверджений випадок коінфекції грипом та ковідом. Це може бути ще однією проблемою під час нинішньої пандемії. На щастя, пацієнт одужав, але це не перший і не останній випадок такого вірусного комбо.

На цій стадії пандемії відомо про багатьох пацієнтів, які випадково перенесли коінфекцію грипу та COVID-19. Перші повідомлення про це з'явилися ще навесні. Повідомлялося, що дев'ять пацієнтів з 1054 з Уханя і сусідніх регіонів отримали позитивний результат як на SARS-CoV-2, так і на віруси грипу.

З тих пір було опубліковано більше 80 звітів з усього світу про пацієнтів, одночасно інфікованих і грипом, і COVID-19. Судити про те, як впливають інфекції одна на одну складно, оскільки число пацієнтів з коінфекцією все ще досить низьке. Це пов'язано з тим, що при отриманні позитивного результату на ковід лікарі відразу починають лікування і не призначають додаткові аналізи на інші можливі віруси. Проблема також в тому, що деякі симптоми ковіду і грипу збігаються.

Існує потенційна небезпека перевантаження імунної системи через коінфекцію цими вірусама. Тому лікарі рекомендують робити щеплення проти грипу в осінньо-зимовий сезон 2020-2021, як для зниження ймовірності поєднання двох інфекцій серед населення, так і для зменшення кількості госпіталізацій через грип.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини