"Датагруп" продовжує забезпечувати сільські медичні заклади високошвидкісним інтернетом

37,6 т.
'Датагруп' продовжує забезпечувати сільські медичні заклади високошвидкісним інтернетом

Компанія "Датагруп" спільно з комунальним підприємством Харківської обласної ради "Харківські обласні комунікаційні системи" влітку 2018 року розробила і реалізувала план підключення закладів первинної ланки медицини Харківської області до мережі Інтернет на базі супутникових каналів зв'язку.

"Датагруп" продовжує забезпечувати сільські медичні заклади високошвидкісним інтернетом

Нагадаємо, що ще на початку 2018 року приблизно 230 із 332 амбулаторій області взагалі не мали доступу до інтернету. Проект охопив усі райони Харківської області, при цьому акцент у забезпеченні якісним інтернетом був зроблений на амбулаторіях у сільській місцевості. Технічні фахівці "Датагруп" протягом двох місяців підключили до мережі під ключ 275 медичних установ області, в тому числі в найвіддаленіших її куточках.

Відео дня

"Впровадження електронної медицини в Харківській області – яскравий приклад моделі медичної реформи, який може масштабуватися на інші регіони та впроваджувати сучасні телекомунікаційні рішення в повсякденне життя українців, долаючи цифровий розрив між містом і селом", – вважає СЕО "Датагруп" Михайло Шелемба.

"Завдяки збільшеній швидкості реагування і сучасним засобам зв'язку вже врятовано не одне людське життя в Харківській області. Подальше впровадження електронної медицини – це безумовний крок уперед. Тому ми раді бути в цьому питанні першими", – коментує Михайло Черняк, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації. За його словами, впровадження таких проектів стає фундаментом для подальшого розвитку і реалізації медичної реформи в сільській місцевості в усій країні.

"На базі супутникових каналів зв'язку, які забезпечує "Датагруп", ми також продовжуємо реалізацію програми "IT-Харківщина", яка була прийнята в квітні 2016 року з метою розвитку телекомунікаційних мереж у Харківській області. Ця програма передбачає поетапне впровадження сучасних технологій зв'язку для всіх ланок місцевої влади в Харківській області до 2020 року", – підкреслив Михайло Черняк.

"Дуже правильно, що саме сфера охорони здоров'я стала прикладом для інших установ області та місцевих органів влади, який мотивує їх переходити на сучасні технології. Сьогодні завдяки доступу до високошвидкісного інтернету ми поліпшили якість медичних послуг у Харківському регіоні, а протягом найближчих років будемо покращувати ефективність управління на місцях, підвищуючи рівень життя в сільській місцевості", – зазначив СЕО "Датагруп" Михайло Шелемба.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки