Де болить: українці створили додаток, який вміє визначати хвороби

21,3 т.
Де болить: українці створили додаток, який вміє визначати хвороби

Українці Вадим Грінченко, дизайнер, і його сестра Лілія Курилець, головний алерголог Запоріжжя і викладач Запорізького державного медичного університету створили мобільний додаток, покликаний допомогти самостійно діагностувати захворювання за симптомами.

Як повідомляє видання itc.ua, додаток називається First Aid і є безкоштовним. Поки він є тільки для iOS, версія для Android повинна з'явитися десь у майбутньому, коли залучать досить інвестицій.

First Aid - не можна вважати особистим терапевтом і тим більше використовувати надані ним рекомендації з метою самолікування. Це свого роду перша медична допомога, що, власне, і відображено в його назві. З його допомогою можна спробувати визначити причину болю, ознайомитися з ймовірними діагнозами і зрозуміти, наскільки критичною потенційно може бути ситуація, щоб вирішити, чи варто невідкладно звертатися за допомогою до фахівця або з візитом можна трохи почекати, якщо, наприклад, це звичайне розтягнення м'язів або легкий удар.

Відео дня

Працює додаток за тим же принципом, що і лікар - задає відповідні питання ("де болить, як болить, де віддає, чим супроводжується біль, що полегшує біль") для встановлення можливої ​​причини. В цілому програма знає про симптоми 52 хвороб, від звичайної кріпатури після спортзалу до переломів і інсульту. Користувач також може експортувати результати діагностики в PDF-файл і потім показати його лікаря на прийомі.

З іншого можна зазначити про кнопку швидкого виклику швидкої допомоги в будь-якій частині світу.

Нині додаток доступний трьома мовами: українською, російською та англійською.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", супермаркет мережі Costcutter у Лондоні тестує біометричну платіжну систему, в якій для оплати товарів використовується унікальний малюнок вен пальців.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки