Дитячі самогубства: психолог розповіла про страшну тенденцію

18,9 т.
Дитячі самогубства: психолог розповіла про страшну тенденцію

Примусове безсоння, яким зараз все частіше захоплюються підлітки, може привести до збільшення кількості дитячих самогубств.

Таку думку в ефірі ObozTV висловила психолог Каріна Матковська. Вона розповіла про нове, несподівано популярне в Україні і Росії захоплення.

"Дуже багато дітей-підлітків, віком 16-25 років практикують самостійне безсоння. І батьки навіть не звертають на це уваги. Діти не сплять дві-три доби, у них починаються галюцинації і це у них нормальна практика. Мене це налякало", - наголосила психолог.

За її словами, причина такого захоплення у тому, що в зазначеному віці люди займаються дослідженням свого тіла, своєї психіки, своєї свідомості. Це можна назвати одним із способів пізнання самого себе, але дуже і дуже небезпечним, вважає Матковська.

Відео дня

"Тому я хотіла б звернутися до батьків, щоб більше спілкуватися з дитиною, звертати увагу на те, як він себе веде, можливо, зайвий раз зазирнути до нього в кімнату і подивитися, чим він займається. Тому що така тенденція є і вона в Росії і Україні дуже висока", - резюмувала психолог.

Раніше в ефірі ObozTV психолог і гипнолог Влада Березянська розповіла, як можна захиститися від циганського гіпнозу.

Інформаційне шоу "Студія Обозреватель" дивіться щодня по буднях о 10:00 на ObozTV.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки