До Польщі за кращим майбутнім?

До Польщі за кращим майбутнім?

Польські лікарні хочуть набрати медичний персонал з України через брак медичних сестер та лікарів. Згідно проведеного опитування “Manpower”, 79% респондентів прийняли таке рішення.

Працевлаштування медперсоналу з України є досить проблемним і полягає у безлічі нормативно-правових актів, пов’язаних із можливістю працювати за фахом лікарям та молодшому медперсоналу та відсутністю їх стандартизації.

До Польщі за кращим майбутнім?

У Польщі кожен медичний заклад має власні вказівки щодо визнання дипломів. Ця процедура може тривати до півроку, а її вартість сягати до декількох тисяч злотих. Також обов'язковим для лікарів за межами Європейського Союзу є отримання імміграційного статусу та складання мовного іспиту. Необхідною умовою отримання посади незалежного фахівця є 13-місячне стажування під опікою досвідченого лікаря.

Відео дня

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки