До Польщі за кращим майбутнім?

До Польщі за кращим майбутнім?

Польські лікарні хочуть набрати медичний персонал з України через брак медичних сестер та лікарів. Згідно проведеного опитування “Manpower”, 79% респондентів прийняли таке рішення.

Працевлаштування медперсоналу з України є досить проблемним і полягає у безлічі нормативно-правових актів, пов’язаних із можливістю працювати за фахом лікарям та молодшому медперсоналу та відсутністю їх стандартизації.

До Польщі за кращим майбутнім?

У Польщі кожен медичний заклад має власні вказівки щодо визнання дипломів. Ця процедура може тривати до півроку, а її вартість сягати до декількох тисяч злотих. Також обов'язковим для лікарів за межами Європейського Союзу є отримання імміграційного статусу та складання мовного іспиту. Необхідною умовою отримання посади незалежного фахівця є 13-місячне стажування під опікою досвідченого лікаря.

Відео дня
disclaimer_icon
Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням...
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки