Експрес-тест на COVID-19 схвалено для використання в домашніх умовах

  • Дозволено набір для тестування на COVID-19 в домашніх умовах

  • Результат можна отримати через 30 хвилин, для аналізу потрібен мазок з носа

Експрес-тест на COVID-19 схвалено для використання в домашніх умовах

Регулюючий орган США дозволив екстрене використання експрес-тесту на коронавірус, який можна проводити в домашніх умовах.

Щоб дізнатися результат, потрібно лише 30 хвилин, пише MedicalXpress.

Набір для тестування на COVID-19 розроблений американським виробником Lucira Health. Його застосування поза медичними установами допоможе швидшому виявленню інфекції. Однак на перших етапах його використання буде обмежено, оскільки для проведення тесту буде потрібен рецепт.

Для аналізу необхідний мазок з носа. Зразок біоматеріалу поміщається у флакон із спеціальним розчином. Результати тесту відображаються у вигляді індикаторів, позначених як позитивний або негативний.

Відео дня

MedOboz раніше писав, що вчені запропонували використовувати Т-клітинний тест замість аналізу на антитіла для того, щоб дізнатися заражалася людина коронавірусом в минулому чи ні.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки