Фінансуватиме "Л/ДНР"? Навколо відомої фармкомпанії Японії розгорається скандал

31,9 т.
Фінансуватиме 'Л/ДНР'? Навколо відомої фармкомпанії Японії розгорається скандал

Підрозділ японської фармкомпанії Takeda домовився про співпрацю із одним з російських фармацевтичних гігантів.

Як повідомляє Pharma.net.ua, мова йде про локалізацію виробництва онкогематологічного препарату Адцетріс (брентуксімаб ведотін) у РФ.

За інформацією видання, виробництво препарату на території Росії знизить вартість ліків для російських пацієнтів і збільшить надходження додаткових коштів до бюджету РФ, з якого, зокрема, фінансується війна, яку країна агресор веде на території Донецької та Луганської області України.

Відео дня

Видання додає, що лікарський засіб призначений для терапії пацієнтів з рецидивуючою/рефрактерноюCD30 + лімфомою Ходжкіна і рецидивуючою/рефрактерною системною анапластичною крупнокліточною лімфомою.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", трьохрічна дівчинка, яка перебувала на борту літака L-410, що впав в Хабаровському краї, виявилася єдиною пасажиркою, яка вижила.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки