Гройсман доручив посилити контроль над медичним обслуговуванням

24,3 т.
Гройсман доручив посилити контроль над медичним обслуговуванням

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні уряду поставив завдання щодо посилення контролю за якістю медичного обслуговування громадян.

Як повідомив у Facebook міністр Кабміну Олександр Саєнко, мова йде про належний стан медичних установ, а також про якість послуг, які вони надають.

"З цією метою Уряд розгляне можливість надання Нацслужбі здоров’я додаткових контрольних повноважень. Доручення і пропозиції готуємо за підсумками засідання Кабміну спільно з Міністерством охорони здоров'я України та Міністерством юстиції України. Місцеві органи влади як власники лікарень повинні забезпечити нормальні умови лікування. Держава як замовник має мати ефективні інструменти контролю дотримання цих вимог", — сказав він.

Відео дня

"Також Урядом ухвалено низку рішень щодо розширення референтного ціноутворення (по суті обмеження максимальних цін) на ліки, які закуповуються за державний чи місцеві бюджети, введення регресивної торгової надбавки в аптечних закладах (чим дорожчі ліки тим меншою буде надбавка для аптеки), а також QR-маркування препаратів для боротьби з фальсифікатом", — повідомив Саєнко.

Володимир Гройсман

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Гройсман заявив про значне збільшення мінімальної та середньої зарплат в Україні за останні роки, нагадавши, що в 2016 році мінімалка становила 53,5 доларів, а зараз 150.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки