Історія фінансового успіху головного лікаря

Історія фінансового успіху головного лікаря

Андрій Антоновський, що працює головним лікарем "Дніпропетровської багатопрофільної клінічної лікарні з надання психіатричної допомоги"

Історія фінансового успіху головного лікаря

Дніпропетровської облради, за період правління зміг значно поліпшити своє фінансове становище. За повідомленням "Дніпра Оперативного", в період перебування на державній службі він став власником чотирьох автомобілів, елітної нерухомості та на додаток до цього має грошові активи на рахунках в межах декількох мільйонів гривень.

Відео дня

Традиційний інтерес викликав не сам факт володіння будинком, квартирами та земельними ділянками, а невідповідність цього задекларованому сімейного доходу. Так, ґрунтуючись на даних в декларації, сукупний дохід сім'ї не перевищує 300 тис. грн на рік, що приблизно становить 25 тис. грн на місяць.

До отримання посади в Дніпропетровській психіатричній лікарні Андрій Антоновський вів якийсь бізнес, однак дані про нього в відкритих джерелах відсутні. Його пов'язують з Дніпропетровською філією ТОВ "Гемокод", але крім номера ЄДРПОУ

Історія фінансового успіху головного лікаря

26238006 не збереглися ніякі дані ні в Google, ні в ЄДР юридичних осіб, підприємців та громадських організацій. Це змушує припускати, що така інформація з усіх джерел була видалена кимось навмисне, а секрет фінансового успіху так і залишається нерозкритим.

disclaimer_icon
Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням...
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки