Ізраїль відправить до Європи тести, що швидко визначають COVID-19

Ізраїль відправить до Європи тести, що швидко визначають COVID-19

В Ізраїлі почнуть експорт до Європи тестів на антиген до коронавірусу (COVID-19).

Як пишуть "Деталі", перша партія препарату ізраїльської компанії BATM попрямує до Італії в одну з великих лабораторних мереж.

Повідомляється, що ізраїльські тести на антигени дозволяють швидко встановити, чи є людина носієм коронавірусу. Особливість тестів в тому, що вони дають високоточні результати і дозволяють діагностувати захворювання навіть у пацієнтів з низьким вмістом вірусу в організмі.

"Ми також задоволені прогресом, досягнутим з новими тестами, які ми розробили для діагностики коронавірусу, грипу та інших респіраторних захворювань. Завдяки нашій інноваційній діагностичній платформі ми можемо запропонувати комплексне рішення високого рівня і допомогти захистити здоров'я населення в умовах нинішньої епідемії", – заявив гендиректор BATM Цві Маром.

Відео дня

Відзначимо, що ці тести допоможуть знаходити заражених COVID-19, у яких відсутні симптоми, або вони не знають про те, що інфіковані.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Ізраїлі вперше в світі вилікували від COVID-19 експериментальним ліками.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки