Кардіологи закликають заборонити ліки від холестерину

20,8 т.
Кардіологи закликають заборонити ліки від холестерину

Провідні кардіологи заявили, що доказів впливу високого рівня "поганого" холестерину на хвороби серця немає.

Дослідники стверджують, що статини - препарати, які лікарі виписують для зниження рівня холестерину мільйонам людей, насправді не захищають серце від хвороб і рекомендують відмовитися від цього виду медикаментів - повідомляє Daily Mail .

Нове дослідження, засноване на даних 1,3 мільйона пацієнтів, пропонує відмовитися від використання статинів, для лікування серцево-судинних захворювань через сумнівну ефективність.

Відео дня

Читайте: Холестерин не є небезпечним? Дієтолог розвіяла популярну теорію про його шкоду для організму

Незважаючи на те, що високий рівень LDL-C, відомий як поганий холестерин, вважається основною причиною проблем з серцем останні 50 років, група з 17 лікарів з усього світу довела, що він не пов'язаний з повищеним ризиком серцево-судинних захворювань.

Дослідження, опубліковане в "Експертному огляді клінічної фармакології", також не виявило зв'язку між високим рівнем LDL-C і атеросклерозом.

У дослідженні брали участь медичні світила з США, Ірландії, Італії, Швеції, Франції та Японії. У своєму висновку вони рекомендували клінікам припинити застосування статинів та аналогічних препаратів, таких як інгібітори PCSK9. Вони стверджують, що статини не продовжать життя ні на один день.

Але все ж вчені не стали заперечувати теорію про необхідність приймати статини людям, що перенесли серцевий напад або інсульт, адже їх ефективність в зниженні ризиків другого нападу науково доведена.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL , в Україні заборонили два найважливіших ліки

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки