Кинути палити без ломки: вчені створили вакцину

11,7 т.
Кинути палити без ломки: вчені створили вакцину

Створено унікальну вакцину, яка здатна позбавити людство від нікотинової залежності.

Дослідження препарату, проведене мікробіологами і хіміками Інституту Скріппса на лабораторних мишах, показало, що введення особливого складу, що контролює синтез окремих білків, допомагає повністю вивести нікотин з організму людини - повідомляє Science Advances.

Перший прототип вакцини, був створений з виявленого і модифікованого вченими ферменту NicA2, який здатний повністю розкладати нікотин, що потрапляє в людське тіло і виводити його до настання ломки.

Відео дня

Читайте: Оцінка світового прогресу в зниженні шкоди від куріння - результати першого звіту GSTHR

Після, дослідники поставили собі за мету створити більш ефективний препарат, а тому зробили і модифікували фермент NicA2-J1. Нова вакцина повинна була повністю знищити нікотинову залежність.

Лабораторні дослідження показали, що мишей, які протягом тривалого часу пили воду з підмішаним нікотином, вдалося у повній мірі вилікувати від залежності модифікованим ферментом.

Дивіться на OBOZREVATEL, як поліпшується самопочуття після відмови від куріння.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки