Коли або плати: Німеччина ухвалила закон про обов'язкові щеплення від кору

19,2 т.
Коли або плати: Німеччина ухвалила закон про обов'язкові щеплення від кору

У Німеччині з березня 2020 року батьків зобов'яжуть надавати дитячим садкам і школам довідки про наявність у дитини щеплень від кору.

Уряд ФРН ухвалив законопроект про обов'язкову вакцинацію проти вірусної інфекції. Про це повідомляє Deutsche Welle, посилаючись на міністерство охорони здоров'я.

Під час прийому в дошкільні та шкільні навчальні заклади батьки повинні будуть надати довідку, яка підтверджує імунізацію дитини. Ця процедура стане обов'язковою для приватних няньок, співробітників садків, шкіл, медичних установ, а також для біженців.

Відео дня

Батькам школярів, котрі відмовляться від обов'язкової вакцинації, загрожують штрафи в розмірі до 2500 євро. Передбачається штрафувати також дитячі установи, які допускатимуть до навчання невакцинованих дітей.

Читайте: У Дніпрі за тиждень 20 осіб захворіли на кір

Коли або плати: Німеччина ухвалила закон про обов'язкові щеплення від кору

Раніше MedOboz повідомляв, що Верховний суд України підтвердив необхідність всіх щеплень для відвідування дітьми навчальних закладів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки