Компенсація за лікування коронавірусу вдома

Компенсація за лікування коронавірусу вдома

Захворюваність на коронавірус зростає, ЗМІ пишуть про брак місць в лікарні, про брак лікарів та медсестер. При цьому матеріальне становище населення не поліпшується. У такій ситуації логічним є запитання: чи може держава компенсувати кошти, витрачені на ліки від COVID-19?

Відповідь: може, але тільки в тому випадку, якщо препарати виписав лікар.

У МОЗ повідомили, що хворі можуть повернути гроші, на які були куплені лікарські засоби для лікування коронавірусної інфекції. Таку компенсацію можуть отримати пацієнти, які лікувалися вдома під наглядом сімейного лікаря, тобто амбулаторно.

Головною умовою повернення грошей є те, що препарати призначив і виписав лікар. Крім того, потрібно зберегти всі чеки з назвами ліків і результати аналізу на ковід. Наступний крок – це звернення до районного управління праці та соцзахисту, де ви подаєте заяву і надаєте копії чеків.

Відео дня

В контакт-центрі з питань коронавірусу запевняють, що "вам потрібні копії чеків, результат на" корону", що у вас дійсно був коронавірус, і слід написати заяву".

disclaimer_icon
Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням...
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки