Кому пеніси? Мережу розгнівали дивні товари для дітей

14,2 т.
Кому пеніси? Мережу розгнівали дивні товари для дітей

Користувачів Facebook обурилися продажем "екстрамаленьких" штучних членів для дітей-трансгендерів, молодших п'яти років.

Як пише Lenta.ru, сайт із незвичайними товарами відкрила американка Сара Дейсач (Searah Deysach) із Чикаго. Вона почала займатися цим, бо її дочка вважає себе хлопчиком, і їй захотілося допомогти дитині.

Товари призначені для того, щоб діти могли носити їх у себе під штанами, створюючи ілюзію об'єму. Доступні різні кольори: кешью, фундука та карамелі, а також моделі для дітей від п'яти до восьми років.

Відео дня

Крім цього, в асортименті сайту є пристрої, що дозволяють дівчаткам і жінкам ходити до вітру стоячи. Як зазначається в описі, їх можна носити під одягом цілий день.

Кому пеніси? Мережу розгнівали дивні товари для дітей

Сайт привернув увагу користувачів соціальної мережі Facebook і розлютив декількох користувачів. Багато з них дивуються, як у семирічної дівчинки може з'явитися бажання ходити в туалет стоячи.

Один із коментаторів навіть запропонував розстріляти продавців за появу такого товару.

Кому пеніси? Мережу розгнівали дивні товари для дітей

Як раніше повідомляв "МедОбоз", блогер із Гонконгу зробила собі більше 30 пластичних операцій за останні п'ять років, щоб справити враження на її тепер уже колишнього хлопця.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки