"Не просто за пропискою": в МОЗ похизувались досягненням медреформи

11,4 т.
'Не просто за пропискою': в МОЗ похизувались досягненням медреформи

Майже 20 мільйонів українців підписали декларацію з сімейними лікарями.

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я України Павло Ковтонюк на прес-конференції в Укрінформ. До реформи також залучено приватні медичні заклади.

На сьогодні кожен 10-й заклад, що має договір із Національною службою здоров’я України - або приватна клініка, або фізична особа-підприємець. У великих містах люди починають обирати приватних лікарів, отримуючи медпослуги у приватних лікарнях і не сплачувати за це кошти", - зауважив Ковтонюк.

Відео дня

Зокрема, половина пацієнтів обирали спеціалістів, незалежно від місця проживання.

"Медична реформа стала реальністю для конкретних людей в Україні. Майже 20 млн українців — кожен другий — вибрав собі лікаря, якому він довіряє, а не просто за місцем прописки", - заявив заступник міністра охорони здоров’я.

Окрім того, посадовець дав інформацію щодо заробітної плати спеціалістів первинної ланки. В одному з центрів медичної допомоги Івано-Франківської області Городенківського району, 60% пацієнтів обрали свого лікаря.

Сімейний лікар цього центру у жовтні матиме зарплату 18 500 грн. Рівень зарплати залежить від практики та керівництва”, - зазначив Павло Ковтонюк.

Читайте на OBOZREVATEL, що зміниться для українців на новому етапі медичної реформи.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки