"Куди руки сунеш?" Супрун розвінчала міф про популярний в Україні прилад

23,4 т.
'Куди руки сунеш?' Супрун розвінчала міф про популярний в Україні прилад

Сушарки для рук несуть у собі величезну небезпеку для здоров'я людини.

Про це попередила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун на своїй сторінці в Facebook. За її словами, такі результати досліджень останніх років.

"Майже як у хорорі про повстання машин - вони акумулюють різні бактерії і мікроорганізми з повітря приміщення, а потім випускають їх назад, у тому числі на ваші вже чисті руки. Тому коли ви миєте руки після використання вбиральні, а потім висушує за допомогою сушарки, вони можуть залишитися не такими чистими, як ви думаєте", - заявила вона.

Відео дня

У той же час міністр попередила, що мокрі руки - це також не вихід, тому що на них накопичуються бактерії.

"Поставте в приміщенні одноразові рушники для рук. Це найбільш безпечний і швидкий метод сушіння рук з точки зору гігіени. Якщо є вибір між сушаркою і рушником - вибирайте рушник. Особливо, якщо ви працівник системи охорони здоров'я. На перший погляд це дуже прості речі, але саме на них будується наше з вами здоров'я. Мийте і сушіть руки ретельно і будьте здорові!" - підсумувала Супрун.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Міністерстві охорони здоров'я розвінчали популярний міф про електронні сигарети.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки