Лікар назвав небезпечні симптоми діабету після COVID-19 у дітей

Лікар назвав небезпечні симптоми діабету після COVID-19 у дітей

Львівський лікар Тарас Жиравецький назвав п'ять небезпечних симптомів, які можуть свідчити про цукровий діабет у дітей після коронавірусу.

На своїй сторінці у Facebook він зазначив, що це невмотивована спрага, часте сечовипускання, сухість шкіри та слизової, зниження маси тіла, а також слабкість і підвищена стомлюваність.

Лікар назвав симптоми, які можуть свідчити про діабет у дітей

При появі цих симптомів лікар рекомендував батькам звертатися до сімейних лікарів.

Відео дня

Водночас він закликав не розганяти паніку про цукровий діабет у дітей після коронавірусу в ЗМІ і не описувати цю проблему, як доведений факт.

"Цукровий діабет у дітей – це складне аутоімунне захворювання, яке дійсно може виникнути на тлі будь-якої інфекції, зокрема і коронавірусу, але медики повинні розбиратися в механізмах захворювань, а не журналісти", – підкреслив він.

Facebook Тарас Жиравецький.

Раніше американські вчені припустили, що до наслідків зараження коронавірусом – поряд з ураженням легень, проблемами з нирками і серцем, а також неврологічними розладами – може додатися і розвиток цукрового діабету.

Однак вони не можуть поки точно сказати, яким чином інфекція може викликати діабет 1 або 2 типу, і чи є він тимчасовим ускладненням або постійним захворюванням.

Як повідомляв OBOZREVATEL, лікар-анестезіолог з Ізраїлю Борис Бриль заявив, що найбільший ризик небезпечних ускладнень COVID-19 – у літніх чоловіків, що мають хвороби серця, підвищений артеріальний тиск або цукровий діабет.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки