Лікар назвав патології, що ускладнюють лікування COVID-19

51,4 т.
Лікування коронавірусу ускладнюють супутні патології

Лікування коронавірусної хвороби ускладнює наявність у пацієнтів супутніх патологій. Найбільш складні – серцеві та неврологічні розлади, інсульт і діабет.

Про це розповів в ефірі телеканалу "Україна 24" лікар Закарпатської обласної клінічної лікарні Богдан Гук. За його словами, медустанови переповнені.

"Ми працюємо на межі переповнення лікарень. У нашій лікарні практично вільних місць немає. Всі пацієнти середнього та тяжкого ступенів захворювання", – заявив лікар.

Він розповів про супутні патології, які ускладнюють лікування пацієнтів від коронавірусної інфекції.

Відео дня

"Наприклад, у терапії №1 із 27 пацієнтів 14 – із цукровим діабетом. Більшість пацієнтів мають супутню патологію: серцеву, неврологічну, пацієнти з інсультами. Ми стикаємося з проблемою лікування не лише інфекційної патології, а патології соматичних захворювань. Це ускладнює перебіг хвороби й лікування, оскільки кілька патологій доводиться лікувати одночасно", – зазначив Гук.

Як повідомляв OBOZREVATEL, медики відзначили, що пацієнти з коронавірусною інфекцією й супутніми хронічними захворюваннями частіше страждають від серйозних ускладнень для здоров'я, пов'язаних із зараженням.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки