Лікар-онлайн: українцям пояснили, які медичні документи можна отримати вдома

48,1 т.
Лікар-онлайн: українцям пояснили, які медичні документи можна отримати вдома

З наступного року довідку від лікаря, рецепт, історію хвороби можна буде отримувати онлайн.

У Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що це завдання стане пріоритетним у 2019 році, йдеться у сюжеті "ТСН".

Зазначається, що в новому році через Національну службу здоров'я України здійснюватиметься: відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань; пілотний проект з реалізації державних гарантій медобслуговування населення за програмою медичних гарантій для вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги у Полтавській області на умовах співфінансування з місцевих бюджетів.

Відео дня
Які меддокументи можна отримати вдома

До електронної системи охорони здоров'я eHealth підключено більше тисячі медичних установ України. Основне завдання системи — збирати дані про лікарні, лікарів і пацієнтів. Повноцінно система eHealth має запрацювати у 2020-му.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила держбюджет на 2019 рік. У ньому на систему охорони здоров'я передбачено 92,3 млрд грн. Заклали кошти на реалізацію пілотного проекту з розвитку системи екстреної медичної допомоги у Вінницькій, Донецькій, Одеській, Полтавській, Тернопільській областях і Києві.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки