Лікарі назвали користь від занять йогою

12,1 т.
Лікарі назвали користь від занять йогою

Заняття йогою допомагають знизити рівень артеріального тиску, холестерину, стресу й ожиріння.

Відповідне дослідження провели в Медичній школі Університету Еморі в Атланті, США, передає Medicalxpress.

"За допомогою глибокого дихання і розслаблення, яке відбувається під час йоги, виходить загальмувати реакцію організму на стрес, що в підсумку дуже корисно для серця", – повідомила доцент кафедри медицини, доктор Пуджа Мехта.

Так, згідно з результатами масштабного дослідження серед людей з пароксизмальною формою (найбільш поширеною) фібриляції передсердь заняття йогою протягом 12 тижнів сприяли зниженню частоти серцевих скорочень і покращували показники артеріального тиску порівняно з тими, хто не практикував йогу.

Відео дня

"Але йога дуже різноманітна, у неї безліч різних стилів і акцентів, тому потрібно правильно підбирати вправи для людей з різними недугами. Деякі пози можуть завдати шкоди людям із серцевими захворюваннями або високим кров'яним тиском", – додала доцент медицини в Гарвардській медичній школі доктор Глорія Йех.

заняття йогою

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені виявили смертельно небезпечні ліки від серця.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки