Лікарям швидкої допомоги можуть підвищити зарплати

14,2 т.
Лікарям швидкої допомоги можуть підвищити зарплати

Працівники швидкої медичної допомоги отримають нове обладнання і зможуть отримувати більше.

Про це ТСН повідомила виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

За її словами, це стане можливим після впровадження медичної реформи.

"Послуги швидкої медичної допомоги будуть на 100% оплачені через державне страхування. Так само як і зараз, коли викликають швидку, бригада буде надавати допомогу на місці або в лікарні", - говорить вона.

Крім того, за її словами, дуже важливо пам'ятати, що таке екстрена допомога. Є багато непрофільних викликів. Щодо працівників, їм підвищать зарплату. Також будуть здійснені інвестиції в саму інфраструктуру швидкої допомоги: і машини, і станції швидкої допомоги. Ми вже подали зміни щодо обладнання машин, бригад і того, що повинно бути на кожній підстанції", - сказала Супрун.

Відео дня

Як раніше повідомляв "Обозреватель", стан лікарень в Україні покращиться після медичної реформи.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки