МоваЯзык

/ Новини медицини

Лютує небезпечний вірус: у Криму заборонили ковтати воду

У Феодосії зростає кількість людей з інфекційними захворюваннями і ротавірусом.

Як повідомляє Kafanews, фахівці не рекомендують пити морську воду, а також купувати морепродукти.

Є випадки знаходження ротавірусу і норовірусу в мікробіонтах - це всілякі рачки, мідії, креветки та інші морепродукти. Тому любителів поласувати дарами моря попереджають про небезпеку і ще раз нагадують про те, що купувати продукти у стихійних торговців на пляжі і прибережних територіях небезпечно для здоров'я.

Медики також радять стежити за дітьми, тому що "вони заковтують воду, а на сьогоднішній момент це небажано, тому що температура води досить висока".

Ротавірусна інфекція - інфекційне захворювання, є найчастішою причиною діареї у дітей. Для захворювання властивий гострий початок, часте поєднання кишкового і респіраторного синдромів у початковому періоді хвороби. Ротавірусну інфекцію часто неправильно називають "кишковий грип", хоча ротавірус не має жодного відношення до вірусів грипу.

Хвороба носить циклічний характер. В одному циклі виділяється інкубаційний період (1-5 діб), гострий період (3-7 діб, при тяжкому перебігу хвороби - більше 7 діб) і період одужання (4-5 діб). Для ротавірусної інфекції характерний гострий початок - блювота, різке підвищення температури. Крім того, у більшості хворих з'являються нежить, почервоніння в горлі, вони відчувають біль при ковтанні. У гострий період відсутній апетит, спостерігається стан занепаду сил.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", на сьогодні даних про погіршення епідситуації за вірусом Коксакі в Україні немає.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини