Магнітні бурі йдуть в Україну: лікар пояснив небезпеку

76,1 т.
Магнітні бурі йдуть в Україну: лікар пояснив небезпеку

У період магнітних бур ризики для здоров'я людей значно підвищуються. Особливо вразлива в ці дні центральна нервова система і серцево-судинна.

Про це в ефірі ObozTV розповів кандидат медичних наук, лікар Віктор Сидоренко, коментуючи наближення у листопаді магнітних бур.

"Швидка допомога робить статистичний облік кількості викликів... Якщо зіставити стресогенні чинники і кількість викликів швидкої, вони збігаються на 100%. З огляду на те, що геомагнітні бурі — це досить суттєвий вплив на наш організм, це може призводити і до серйозних наслідків. У першу чергу, страждають центральна нервова система і серцево-судинна", — розповів Сидоренко.

Відео дня

"Кількість інфарктів, інсультів і гіпертонічних криз, на превеликий жаль, зростає. Крім того, летальність, кількість смертей, у ці періоди теж зростає. Це цілком статистично доведений факт", — додав він.

Водночас, за словами фахівця, здорові люди переносять магнітні бурі досить легко, "якщо це не дитина і не людина похилого віку із супутніми патологіями".

Як повідомляв ObozTV, раніше доктор медичних наук Лариса Кузнєцова порекомендувала українцям у дні магнітних бур приділяти підвищену увагу здоров'ю, пити побільше води і уникати скандалів. Також професор порадила ввести у раціон зелений чай і побільше вітамінів.

За її словами, електромагнітні коливання проходять через організм людини і впливають на серцево-судинну систему, тиск, нерви, а також на настрій — з'являються страх і емоційна втома.

У листопаді 2018 року на Землю чекають декілька магнітних бур, зокрема — у період із 3 по 6 листопада.

Інформаційне шоу "Студія Обозреватель" дивіться щодня по буднях о 10:00 на ObozTV.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки